Upward Practice

Monday Night

5:30 PM

Court A                                 Lady Bearcats                    Nancy & Brooke Wilcox, Haley Metz

Court B                                 Lady Jays                             Chad Brown/Amber Brown

Court C                                 Lancers                                 Jesse Baer/Jeremy Edwards

Court D                                 Lady Irish                             Courtney Richie-Walters/Cami Bustos

 

6:30 PM

Court A                                 Longhorns                          David Shobe/Nicole Abram

Court B                                 Lady Huskies                      Bob Spath/Rachel Spath

Court C                                 Raiders                                 Wayne Longstreth/Brett Hammons

Court D                                 Hawkeyes                           Nick Ryder/Chad Brown

Youth Room                       Victory                                  Kim Pollock/Miki Dull/Megan

 

7:00 PM

Youth Room                       Shining Stars                      Abbey Bradford/Jenn Grubb/Alyssa Hohlbein

 

7:30 PM

Court A                                 Hoosiers                              Brian Bowers/Nicole Bowers

Court B                                 Jazz                                        Bob Spath/Chris Martinez

Court C                                 Pacers                                   Aaron Bradford/Jacob Bradford

Court D                                 Lady Volunteers               Cindy Lamb/Brian Renner

 

Tuesday Night

5:30 PM

Court A                                 Knights                                 Brian Barnes/Gavin Barnes

Court B                                 Cougars                                Melissa Bradford/Shauna Parsons

Court C                                 Big Green                            Kylie Owens/Steve Snyder

Court D                                 Bulldogs                               Lacey White/Jim Wilcox

 

6:30 PM

Court A                                 Panthers                              Kendra Heffelfinger/Carey Partin

Court B                                 Tarheels                               Brian Robeson/Mike Chesbro

Court C                                 Badgers                                                Grant Mefferd/Yannick Riebe

Court D                                 Wildcats                               Brett Ryan/Jake Sinn

Youth Room                       Spirit Leaders                     Bre Anna Stegaman/Danielle Knittle

 

7:30 PM

Court A                                 Buckeyes                             Scott Baber/Ryan Halker

Court B                                 Rockets                                                Mike Chesbro/Brian Robeson

Court C                                 Lady Sparks                        Hayley Bradford/David Betz

Court D                                 Lady Spartans                    Christine Quaintance/Hanna Fisher

 

Thursday Night

 

7:30 PM

Court A                                 Cavaliers                              Jeff Buggle/Nick Boley